A A A

Godzilla i Tytani w serialu Apple’a

22 stycznia 2022, 14:00
Platforma Apple TV Plus zamówiła serial o Godzilli.
Godzilla i Tytani w serialu Apple’a

Dzięki Apple'owi zobaczymy serial o przygodach Godzilli i Tytanów

Na podstawie filmu z 2014 roku o Godzilli zostanie nakręcony serial o przygodach legendarnego japońskiego potwora i Tytanów. Produkcję zamówił Apple TV Plus, jednak nie podał terminu rozpoczęcia jej realizacji.

Godzilla i Tytani z serialu dla Apple’a będą przemierzać „wszechświat” potworów MonsterVerse. Serial nie ma jeszcze tytułu, ale wiadomo, że będzie poruszona w nim historia bitwy Godzilli z Tytanami, która uświadomiła ludziom istnienie potężnych potworów. W efekcie stoczonej walki z powierzchni ziemi zniknęło San Francisco.

 

Serial o przygodach Godzilli i Tytanów wyprodukuje współtwórca Star Treka

Serial dla Apple'a zostanie nakręcony w telewizyjnym oddziale studia filmowego wytwórni Legendary. Głównym producentem będzie Chris Black, współtwórca takich przebojów jak „Star Trek: Enterprise” czy „Mad Men”. Firmę Toho, właściciela praw do Godzilli reprezentować będzie dwóch producentów wykonawczych Hiro Matsuoka i Takemasa Arita.

fot. Sinousxl – Pixabay


Piotr Bogucki
Tagi: film, Apple
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto