A A A

Gogle VR w rodzinie Moto Mods?

14 marca 2018, 12:00
Evan Blass, znany autor przecieków, ujawnił na swoim Twitterze zdjęcie, które przedstawia nowe akcesorium z rodziny Moto Mods.
Gogle VR w rodzinie Moto Mods?

Ten moment musiał w końcu nadejść. Do rodziny Moto Mods dołączą wkrótce gogle do wirtualnej rzeczywistości. Do sieci wyciekło ich zdjęcie, które zdradza ich wygląd, a także nazwę - Virtual Viewer. Gogle najprawdopodobniej będą pasowały do wszystkich smartfonów należących do programu Moto Mods.

Przypomnijmy, że ostatnimi modułami, które dołączyły do Moto Mods są Livermorium i Vital Moto Mod. Akcesoria powstały z inicjatywy użytkowników, którzy są ich pomysłodawcami i pomogli w realizacji projektów. Livemorium to nic innego jak wysuwana klawiatura QWERTY, która wygrała konkurs Transform the Smartphone Challenge w serwisie Indiegogo. Vital Moto Mod to dużo bardziej zaawansowany moduł, który pozwala na zmierzenie tętna, częstotliwości oddechów, saturacji, temperatury ciała i rozkurczowego ciśnienia krwi.

Foto: /Twitter / Evan Blass


PC Format
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto