A A A

Gogle rzeczywistości mieszanej niczym oczy muchy

27 stycznia 2020, 16:30
Znamy już koncepcyjne szkice gogli opracowywanych przez Samsunga.
Gogle rzeczywistości mieszanej niczym oczy muchy

Serwis LetsGoDigital ujawnił, że osobliwe gogle do rzeczywistości mieszanej będą zamieniać użytkownika w... muchę. A wszystko przez ich specyficzny dizajn. Gogle wyglądają bowiem jak oczy owada. Ten dziwny projekt Samsunga może się przypadkiem okazać hitem, właśnie z powodu swojej osobliwości.

Projektowane przez Samsung gogle VR z linii HMD Odyssey miałyby być krokiem do przodu w rozwoju zestawów dla graczy, gdyż byłyby bezpośrednio połączone z zestawem słuchawkowym, a rozpiętość „oczu" miałaby poszerzyć kąt widzenia użytkownika. Dzięki dwóm przyciskom głośności wbudowanym w zestaw oraz płynnej możliwości dopasowywania ułożenia okularów i kontrolerów gogle mają być łatwe i wygodne w użyciu.

Sam zestaw słuchawkowy można kupić na stronie producenta, natomiast gogle imitujące oczy muchy to na razie prototyp. Czy zostaną wdrożone do sprzedaży? Na razie nie wiadomo.

fot. LetsGoDigital


Paula Jeziorska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Spotify na iOS-a w nowym wydaniu
28 lutego 2020
Z odświeżonej apki mobilnej Spotify można korzystać w urządzeniach z systemem iOS. Jest znacznie lepsza niż poprzednia wersja.


Narasta spór rządu USA z Huawei
28 lutego 2020
Trwa konflikt na temat bezpieczeństwa cybernetycznego pomiędzy administracją rządu USA w firmą Huawei. Nie pomagają próby dyplomatycznego...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto