A A A

Goodram DDR4 SODIMM 16 GB do notebooków

18 grudnia 2015, 07:20
Wilk Elektronik, właściciel marki Goodram wprowadza na rynek moduły RAM najnowszej, czwartej generacji – SODIMM DDR4 taktowane zegarem 2133 MHz.
Goodram DDR4 SODIMM 16 GB do notebooków

Wilk Elektronik uzupełnia swoją ofertę pamięci DDR4 o moduły przeznaczone do komputerów przenośnych - SODIMM DDR4. Już w grudniu w ofercie producenta pojawi się nowa pamięć zbudowana na bazie kości 8 GB Samsunga. Użycie 8-gigabajtowych kości umożliwia wyprodukowanie modułu o pojemności 8 GB, a więc w wersji dual użytkownicy notebooków z dwoma bankami pamięci będą mogli wyposażyć swoje komputery aż w 16 GB pamięci.

Moduły SODIMM DDR4 są zasilane napięciem o wartości 1,2 V (DDR3 wymagały 1,5 V). W praktyce oznacza to przede wszystkim zmniejszenie poboru mocy nawet o 40 proc., co przyczynia się do wydłużenia czasu pracy urządzań. Ponadto nowe moduły cechuje wysoka stabilność działania i niezawodność nawet w wyjątkowo niesprzyjających warunkach pracy. Zastosowane nowych modułów pozwala na transfer danych z prędkością 17000 MB/s; w przypadku SODIMM DDR3 maksymalny transfer wynosił 12800 MB/s.

Pamięci Goodram DDR4 są objęte dożywotnią gwarancją producenta.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Usprawnione Mapy Google'a
18 października 2019
Google ułatwia raportowanie utrudnień w ruchu drogowym oraz dodaje nową funkcję do aplikacji Mapy w wersji na urządzenia z systemem iOS.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto