A A A

Google Chrome 2.0 "pre-beta"

9 stycznia 2009, 17:29
W sieci pojawiła się kolejna wersja przeglądarki Google. Chrome w wersji "pre-beta" oferuje kilka nowych funkcji. Program można aktualizować poprzez narzędzie do wyboru kanału aktualizacji. Stabilną wersją Google Chrome jest 1.0.154.36.
Google Chrome 2.0 "pre-beta"

 

Z informacji zawartych na blogu Google Chrome wynika, że w programie wprowadzono kilka nowości. Pierwszą funkcją jest autocomplete, która uzupełnia z historii dane wpisywane w formularzach. Kolejne nowości to możliwość powiększania całej strony wraz z grafikami oraz profile przeglądania. Całą listę zmian można zobaczyć pod tym adresem. Aby zaktualizować Chrome do wersji wstępnej bety, należy zmienić domyślny stabilny kanał aktualizacji na kanał "Dev".

 

Źródło: Google


Paweł Bijata
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościWrażliwy Bluetooth
21 lutego 2020
Błędy w mikroczipach zagrażają wielu urządzeniom medycznym, łącznie z rozrusznikami serca – twierdzą naukowcy z uniwersytetu w Singapurze.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto