A A A

Google Chrome wyszło z fazy beta

12 grudnia 2008, 11:17
Zgodnie z zapowiedziami ukazała się finalna wersja przeglądarki Google Chrome o numerze 1.0.154.36, która przez okres testów przeszła szereg poprawek i usprawnień.
Google Chrome wyszło z fazy beta

Zaledwie 100 dni po premierze testowej wersji Google Chrome udało się dotrzeć do ponad 10 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Przeglądarka przeszła przez 14 aktualizacji, by móc wyjść z fazy beta, a programiści położyli nacisk na zwiększenie stabilności i wydajności wtyczek, zwłaszcza wideo. Aplikacja zyskała również na prędkości, dzięki ulepszeniu silnika V8 JavaScript. Dzięki Menedżerowi zakładek użytkownicy mogą łatwiej nimi zarządzać, a kontrola prywatności jest bardziej uporządkowana. Google dołożyło wszelkich starań, by autorska przeglądarka była jeszcze bardziej bezpieczna, wprowadzając tryb bezpiecznego surfowania (Safe Browsing), który zapewnia ochronę przed złośliwym oprogramowaniem i atakami phishingu.

Google Chrome można pobrać ze strony http://www.google.com/chrome/

Źródło: Google, TechConnect


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto