A A A

Google Instant po polsku

29 września 2010, 15:41
Google Instant po polsku

Niedawno pisaliśmy o nowej wersji wyszukiwarki Google - Google Instant. Dzisiaj, 29 września, firma udostępnia tę usługę w języku polskim.

Z Google Instant wyszukiwać mogą wszyscy polscy użytkownicy zalogowani do konta Google i korzystający z domeny google.pl. Usługa wprowadzana jest stopniowo i wszyscy zalogowani użytkownicy uzyskają do niej dostęp w ciągu najbliższych 48 godzin.

Google Instant udostępnia możliwość wyszukiwania informacji w czasie rzeczywistym - wyniki generowane są w czasie wpisywania frazy. Usługa wykorzystuje aż 15 nowych technologii, przez co pozwala na zaoszczędzenie od 2 do 5 sekund na każdym wyszukiwaniu.

Usługa jest dostępna dla użytkowników przeglądarek Chrome 5 i 6, Firefox 3, Safari 5 w wersji dla Mac oraz Internet Explorer 8. Nie zostały podane żadne dane dotyczące Opery.


PC Format
Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

iOS 14 dla wszystkich iPhone'ów?
27 stycznia 2020
Aktualizacje oprogramowania to mocna strona koncernu Apple. W 2020 roku firma ma tego dowieść jeszcze bardziej niż dotychczas.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto