A A A

Google Instant po polsku

29 września 2010, 15:41
Google Instant po polsku

Niedawno pisaliśmy o nowej wersji wyszukiwarki Google - Google Instant. Dzisiaj, 29 września, firma udostępnia tę usługę w języku polskim.

Z Google Instant wyszukiwać mogą wszyscy polscy użytkownicy zalogowani do konta Google i korzystający z domeny google.pl. Usługa wprowadzana jest stopniowo i wszyscy zalogowani użytkownicy uzyskają do niej dostęp w ciągu najbliższych 48 godzin.

Google Instant udostępnia możliwość wyszukiwania informacji w czasie rzeczywistym - wyniki generowane są w czasie wpisywania frazy. Usługa wykorzystuje aż 15 nowych technologii, przez co pozwala na zaoszczędzenie od 2 do 5 sekund na każdym wyszukiwaniu.

Usługa jest dostępna dla użytkowników przeglądarek Chrome 5 i 6, Firefox 3, Safari 5 w wersji dla Mac oraz Internet Explorer 8. Nie zostały podane żadne dane dotyczące Opery.


PC Format
Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Obudowa Chieftec Hawk AL-02B-TG-OP
27 marca 2020
Nowa konstrukcja Chiefteca jest wykonana z aluminium i szkła hartowanego. Zabezpiecza podzespoły przed wnikającym do wnętrza kurzem.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto