A A A

Google Lens dostępne dla każdego

12 marca 2018, 10:00
Aplikacja Google Lens została udostępniona dla wszystkich urządzeń z Androidem. Wyjątkiem są te działające m.in. w Polsce.
Google Lens dostępne dla każdego

Funkcja Lens dotychczas była dostępna tylko w smartfonach z serii Pixel. Teraz korporacja z Mountain View uznała, że najwyższy czas pozwolić wszystkim użytkownikom Androida doświadczyć możliwości, jakie daje zaawansowany algorytm rozpoznawania obrazu. Aplikacja Lens jest dostępna dla wszystkich smartfonów z ostatnimi wersjami Androida. Co ciekawe, z zasięgu wyłączona została Polska i żeby móc korzystać z tej funkcjonalności trzeba zmienić język na angielski.

Przypomnijmy, że Lens to nic innego jak rozwinięcie funkcji Asystenta Google. Dzięki zaawansowanym algorytmom, smartfon w ekspresowym tempie może analizować obraz, który znajduje się w kamerze aparatu i dostarczyć użytkownikowi przydatne wskazówki. Może także okazać się pomocna podczas zwiedzania obcych miejsc i fotografowania zabytków (automatycznie rozpoznaje je i wyświetla informacje na ich temat).


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nowa obudowa od Cooler Mastera
16 marca 2018
Cooler Master promuje swój nowy produkt MasterBox E500L jako funkcjonalną obudowę, bez niepraktycznych dodatków, często sztucznie...


Hama - kolorowa stacja pogody
16 marca 2018
Jeśli nie lubimy być zaskakiwani przez aurę, warto zapoznać się z szerokim zastosowaniem stacji meteorologicznej od firmy Hama, która...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto