A A A

Google Lens także na iOS

19 marca 2018, 12:00
Google chce rozpowszechnić swoją funkcję wśród wszystkich użytkowników smartfonów, niezależnie od systemu.
Google Lens także na iOS

Funkcja Lens jeszcze niedawno była dostępna tylko w smartfonach z serii Pixel. Niedawno, Google ogłosiło, że już wkrótce będzie mógł z niej skorzystać każdy posiadacz smartfonu z Androidem. Teraz okazuje się, że z jej przywilejów skorzystają także użytkownicy systemu iOS. Wystarczy, że posiadają na swoim urządzeniu zainstalowaną aplikację Google Photos w wersji 3.1.5..

Google Lens to nic innego jak rozwinięcie funkcji Asystenta Google. Dzięki zaawansowanym algorytmom, smartfon w ekspresowym tempie może analizować obraz, który znajduje się w kamerze aparatu i dostarczyć użytkownikowi przydatne wskazówki. Może także okazać się pomocna podczas zwiedzania obcych miejsc i fotografowania zabytków (automatycznie rozpoznaje je i wyświetla informacje na ich temat).

Foto: /Google /Twitter


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


WannaCry jest nadal aktywny!
16 listopada 2018
Oprogramowanie ransomware WannaCry nadal znajduje się na szczycie listy najbardziej rozpowszechnionych rodzin szkodliwych programów...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto