A A A

Google Maps - łatwiejsze wyszukiwanie w wersji mobile

19 października 2018, 10:25
Google postanowiło ułatwić użytkownikom smartfonów wyszukiwanie najlepszych restauracji, barów oraz miejsc znajdujących się w okolicy.
Google Maps - łatwiejsze wyszukiwanie w wersji mobile

Tym razem zarówno na Androidzie, jak i iOS będzie można podejrzeć ranking oraz specjalną ocenę miejsca w skali od jednej do pięciu gwiazdek..Komentarze dodane do danego miejsca powinny pozwolić również na bardziej racjonalną ocenę.

Odpowiednia ocena będzie dostępna bezpośrednio z poziomu Mapy - nie trzeba będzie rozwijać szczegółów każdego miejsca, aby sprawdzić czy pasuje ono do naszych preferencji.

Omawiana modyfikacja wprowadzana jest bezpośrednio po stronie serwerów Google. Może trochę potrwać zanim wszyscy użytkownicy zobaczą ją na swoich sprzętach

 

 


PC Format
Tagi: google
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
~Anonim
19 października 2018, 17:13
Witam! Ciekawe, kiedy zaktualizują zdjęcia ulic w "Mapach Google"? :oczy: Ostatnia aktualizacja była chyba we wrześniu 2013 roku, a przez ten czas dużo się zmieniło. Np. elewacje budynków, itp. Gdzieś słyszałem, że w październiku tego roku mają aktualizować te zdjęcia, ale jakoś nie widzę zmian.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto