A A A

Google Picasa z powiększonym limitem

15 kwietnia 2009, 14:16
Google opublikował kolejną wersję popularnego i udostępnianego za darmo programu do katalogowania multimediów: Google Picasa 3.1 build 71.28. Oprócz dodania obsługi nowych języków narodowych zwiększono limit dla przesyłanych do internetu plików wideo aż do 1 GB.
Google Picasa z powiększonym limitem

Dodanie obsługi nowych języków – hebrajskiego i arabskiego – nie skusi wielu polskich użytkowników Picasy, jednak wszystkim, którzy obok programu Picasa for Windows korzystają także ze stowarzyszonej z tą aplikacją usługi online (serwowanej także przez Google) o nazwie Picasa Web Albums, zalecamy przesiadkę na najnowszą wersję.

Głównie dlatego, że od momentu zainstalowania wersji 3.1 build 71.28 możliwe będzie przesyłanie na stronę Picasa Web Albums filmów (zgromadzonych w bibliotece programu Picasa) o sumarycznej wielkości do 1 GB.

Najnowszą wersję multimedialnego narzędzia do katalogowania firmy Google można pobrać ze strony domowej programu.

Źródło: TechConnect


Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Poważna usterka standardu LTE
25 lutego 2020
Naukowcy z Niemiec informują o odkryciu poważnej luki w zabezpieczeniach sieci LTE, która może posłużyć do korzystania na koszt innych...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto