A A A

Google Tapety – przydatna aplikacja na Androida

24 października 2016, 10:00
Google udostępniło interesującą aplikację pozwalającą w szybki sposób spersonalizować tło pulpitu naszego smartfonu.
Google Tapety – przydatna aplikacja na Androida

Każdy chce mieć ładną tapetę w swoim smartfonie, ale nie wszystkim wystarczają domyślne obrazki z systemowej galerii. Własnie dla tych osób Google przygotowało swoją nową aplikację o nazwie Tapety. Ma ona być sprawdzoną i bezpieczną alternatywą dla setek różnego rodzaju odpowiedników, które często przemycają masę reklam, a czasem nawet złośliwe oprogramowanie.

Tapety to program bardzo prosty, jednak zaskakująco użyteczny. Umożliwia on bowiem zmianę tapety ekranu głównego na jedną z kilkudziesięciu propozycji, które podzielone są na kategorie: Ziemia, Krajobrazy, Widoki miejskie, Życie, Tekstury, Animowane tapety. Obrazy pochodzą z kolekcji Google+, bazy Google Earth, a także galerii 500px.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto