A A A

Google całkowicie odwołuje I/O 2020

23 marca 2020, 09:45
Coroczne targi z nowościami Google'a zostały anulowane. Firma napotkała trudności również przy tworzeniu wersji online wydarzenia.
Google całkowicie odwołuje I/O 2020

Google oficjalnie ogłosił, że w tym roku nie odbędzie się I/O 2020. To coroczna impreza firmy, na której prezentowane są nowości, m.in. kolejne wersje Androida. Wiadomość jest pewnym zaskoczeniem, bo tuż po odwołaniu fizycznego wydarzenia zdawało się, że gigant zdecyduje się zrealizować je w formie elektronicznej.

Przez pewien czas firma nawet miała takie plany. Tuż przed weekendem ogłoszono jednak, że impreza nie odbędzie się również w takiej formie. Decyzję taką podjęto dlatego, że większość pracowników firmy pracuje w tym momencie zdalnie, a przygotowanie całej imprezy wymagałoby jednak pewnych spotkań. Do tego przy pracy zdalnej byłoby zbyt czasochłonne.

Nie znaczy to jednak, że w związku z odwołaniem I/O nie dowiemy się niczego o nowych propozycjach Google'a. Firma zachęca do śledzenia w kolejnych tygodniach jej bloga – wkrótce zostaną tam opisane nowe projekty, które miały być prezentowane na targach.

fot. Google


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto