A A A

Google odświeża wyszukiwarkę grafik

21 lipca 2010, 08:50
Google odświeża wyszukiwarkę grafik

Google odświeżyło design strony odpowiedzialnej za wyszukiwanie grafiki. Od teraz wyglądem i funkcjonalnością zbliżona jest ona do rozwiązań zastosowanych w wyszukiwarce Bing Microsoftu.

Obrazki pozbawione zostały opisów, od teraz wyświetlane są w postaci siatki grafik, które po najechaniu na nie kursorem myszy powiększają się w osobnym okienku, które zawiera jednocześnie szczegółowe dane na ich temat. Zniknął także pasek nawigacji pomiędzy stronami - grafiki są ładowane na bieżąco w trakcie przewijania strony w dół. Zmianie uległa również ramka dodawana do stron odwiedzanych poprzez wyszukiwarkę grafik. Od teraz znajduje się ona po prawej stronie okna przeglądarki, a sama grafika wyświetlana jest w tzw. lightboxie.

 


PC Format
Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Apple będzie dbać o nasze zdrowie
26 maja 2020
Prawdopodobnie firma chce w nowych słuchawkach AirPods wykorzystać czujniki światła do monitorowania stanu zdrowia użytkownika.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto