A A A

Google opóźnia nowe wydania

19 marca 2020, 07:50
Kolejne edycje Chrome'a i Chrome OS-a nie pojawią się w zaplanowanym terminie.
Google opóźnia nowe wydania

Koncern z Mountain View podjął decyzję o tymczasowym wstrzymaniu publikacji kolejnych wydań przeglądarki Chrome i systemu Chrome OS.

Z wpisu w firmowym blogu wynika, że zmiana planów jest związana z „korektami harmonogramów pracy". Można się zatem domyślać, że opóźnienia są wynikiem zakłócenia działalności zespołu programistów przez epidemię koronowirusa.

Jednocześnie przedstawiciele Google'a zaznaczają, że na bieżąco chcą dostarczać poprawki do już udostępnionego oprogramowania i skoncentrują się na tym, aby było ono „stabilne, bezpieczne i działało niezawodnie". Dotyczy to zwłaszcza aktualnej wersji przeglądarki Chrome.

Modyfikacja harmonogramu wydań jest kolejną istotną zmianą w planach Google'a. Na początku marca koncern ogłosił, że doroczna konferencja Google I/O (w czasie której prezentowane są nowe produkty i usługi oraz omawiane plany na przyszłość) zostanie zorganizowana tylko w wersji online. Odwołano natomiast spotkanie zaplanowane początkowo na 12–14 maja br.

fot. Google


Adam Wiśniewski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto