A A A

Google otwiera własny sklep stacjonarny

21 maja 2021, 06:30
Pierwszy fizyczny punkt sprzedaży produktów koncernu powstanie w Nowym Jorku.
Google otwiera własny sklep stacjonarny

Z koszykiem u internetowego giganta

Firma Google zapowiedziała uruchomienie swojego pierwszego sklepu stacjonarnego. Placówka powstanie w dzielnicy Chelsea w Nowym Jorku.

 

Zakupy i szkolenia

Chelsea została wybrana głównie z powodu na fakt, że mieści się w niej nowojorski kampus Google'a. W dzielnicy tej mieszka ponadto wiele spośród 11 tysięcy osób zatrudnionych przez firmę w „Wielkim Jabłku".

Sam sklep będzie prowadził sprzedaż urządzeń Google'a – od smartfonów z serii Pixel poprzez urządzenia Fitbit i Nest aż po pixelbooki. Placówka ma służyć także jako punkt odbioru zamówień złożonych na stronie Googlestore.com.

Oprócz działalności handlowej sklep będzie prowadził całoroczne szkolenia i instruktaże poświęcone rozwiązywaniu problemów ze sprzętem, instalacji oprogramowania albo radzeniu sobie z typowymi usterkami.

Nowojorski sklep Google'a otworzy podwoje latem bieżącego roku.

fot. Google


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto