A A A

Google pomaga w poszukiwaniu zaginionych w Japonii

14 marca 2011, 11:47
Google pomaga w poszukiwaniu zaginionych w Japonii

Google uruchomiło specjalną usługę, która ma pomóc w odnalezieniu osób zaginionych w trakcie zeszłotygodniowego trzęsienia ziemi w Japonii.

Google People Finder to strona internetowa, która ma pozwolić przy pomocy internetu na przekazanie informacji o zaginionych osobach. W usłudze można zarówno wprowadzać dane osób poszukiwanych, jak i szczegóły dotyczące ich obecnego miejsca pobytu.

Witryna szybko zyskała na popularności i zapełniła się tysiącami wpisów. Firma Google zaznacza jednak wyraźnie, że nie jest w stanie w żaden sposób potwierdzić wprowadzanych danych. Miejmy zatem nadzieję, że użytkownicy Internetu wykażą się odpowiedzialnością i nie wpadną na pomysł umieszczania w bazie błędnych danych.

Strona jest dostępna pod adresem http://japan.person-finder.appspot.com/?lang=en.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto