A A A

Google testuje nowy format reklam w sieci

8 marca 2019, 08:40
Google chce ułatwić użytkownikom znajdowanie oraz kupowanie obiektów, które pojawią się w wynikach wyszukiwania. Firma testuje nowe formaty reklamowe w swojej wyszukiwarce.
Google testuje nowy format reklam w sieci

Google pozwoli reklamodawcom na udostępnienie obrazów w zakładce "Grafika Google" - wszystko to po to, aby użytkownicy mogli łatwiej dokonać zakupu lub znaleźć interesującą ich rzecz. Przykładowo: na obrazie przedstawiającym kuchnię będzie można znaleźć informacje dotyczące naczyń oraz elementów dekoracyjnych.

Google twierdzi, iż nowy format reklamowy pojawi się w wyszukiwarce na przestrzeni kilku najbliższych miesięcy - firma nie podała jednak konkretnej daty. Obecnie trwają testy całego rozwiązania ograniczone tylko i wyłącznie do kilku wybranych marek.

Zdjęcie główne pochodzi ze źródła: ©123RF/PICSEL

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto