A A A

Google ulepsza dopasowanie motywów w usłudze Gmail

23 lutego 2009, 14:02
Google poczyniło kolejne kroki w ułatwianiu użytkownikom dopasowywania wyglądu usługi pocztowej Gmail do swoich estetycznych gustów.
Google ulepsza dopasowanie motywów w usłudze Gmail

Oprócz udostępnionej niedawno możliwości wyboru tematu graficznego, użytkownicy mogą teraz modyfikować kolory dla dowolnie wybranego tematu. Dostęp do mechanizmu doboru kolorów uzyskuje się z poziomu panelu wyboru motywu.

Opcja zmiany kolorów widoczna jest jako dodatkowy "motyw". Możliwe jest modyfikowanie barwy poszczególnych elementów składowych danego motywu, takich jak m.in.: tło motywu, przyciski menu, odsyłacze czy tekst. Gdy przeholujemy w kolorystycznych ustawieniach, można powrócić do domyślnego wyglądu danego motywu po kliknięciu pojedynczego przycisku.

Źródło: TechConnect


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto