A A A

Google wycenia polski rynek internetowy na 7 mld USD

24 marca 2009, 14:35
Prezes Google na region EMEA (ang. Europe, the Middle East and Africa) Nikesh Arora poinformował, że polski rynek reklamy internetowej jest wart 7 miliardów dolarów. To bardzo dobry wynik - zapewnia Arora.
Google wycenia polski rynek internetowy na 7 mld USD

Jak zauważył prezes na region EMEA w Polsce, prawie połowa mieszkańców ma już dostęp do globalnej sieci. Niedługo mają dołączyć kolejni internauci zarówno prywatnie, jak i w wielu dużych firmach. Ten fakt jeszcze lepiej rokuje na przyszłość (nie jest jeszcze nasycony) i sprawi, że wartość z pewnością wzrośnie.

Arora dodał także, że internet ma wpływ na reklamę, media, telewizję i wydawnictwa, dlatego firmy, które nie zaadaptują się do korzystania z internetu, będą wyeliminowane z rynku. Oznajmił także, że w najbliższej dekadzie do 4,5 mld ludzi korzystających z globalnej sieci dołączy kolejny miliard osób.

Źródło: Puls Biznesu


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto