A A A

Google zamyka swą odpowiedź na Second Life

20 listopada 2008, 15:39
Mała część projektów Google kończy się fiaskiem. Niestety do nich można już zaliczyć wirtualny świat Lively, który oficjalnie wystartował w lipcu, a zostanie zamknięty już w grudniu tego roku.
Google zamyka swą odpowiedź na Second Life

Lively był odpowiedzią Google na popularną platformę Second Life i tak jak w niej, internauci mogli tworzyć swoje wirtualne postacie, pokoje, a generalizując, nawet świat. Niestety ostatnimi czasy zainteresowanie wirtualnymi światami spada, a dodając do tego fakt, że Lively nigdy nie zdobyło dużej popularności, sprawa zamknięcia projektu nie wydaje się dziwna.

Google zapowiedziało, że wszyscy programiści pracujący nad rozwojem wirtualnej platformy zostaną przeniesieni do innych zespołów. W obliczu kryzysu i zwolnień na rynku amerykańskim jest to pocieszająca wiadomość.

Źródło: Google Blog


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto