A A A

Gra Pavilion debiutuje na platformie Nvidia Shield

19 września 2016, 10:00
Pavilion, izometryczna gra przygodowa studia Visiontrick Media, trafiła właśnie na urządzenia Nvidia Shield. W przyszłym tygodniu gra pojawi się w wersji dla komputerów PC, a następnie na kolejnych platformach.
Gra Pavilion debiutuje na platformie Nvidia Shield

Rozgrywkę w tajemniczym świecie Pavilion gracze rozpoczynają bez jakichkolwiek wprowadzeń, wyjaśnień czy tekstowych tutoriali. Pavilion to gra logiczna opierająca się na eksplorowaniu otaczającego świata, w którym bardzo ważną rolę odgrywa oprawa audiowizualna. Poprzez interakcję z otoczeniem stopniowo, krok po kroku, gracz dowiaduje się o istocie rozgrywki oraz poznaje surrealistyczny świat gry, który początkowo jest całkowicie nieznany zarówno dla niego samego jak i dla głównego bohatera. W świecie jak ze snów rzeczywistość miesza się z fantazją. Przepiękna ręcznie rysowana grafika 2D oraz nastrojowa muzyka sprawiają, że gracze wyruszając w niezapomnianą audiowizualną podróż, a techniczne możliwości urządzeń z rodziny Nvidia Shield zapewniają najlepszą możliwą jakość.

Gra Pavilion Chapter 1 jest już dostępna w sklepie Google Play w cenie 47,99 zł (9,99 Euro).


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto