A A A

Gra UNO dostępna na Nintendo Switch

8 listopada 2017, 07:20
Firmy Ubisoft i Mattel poinformowały, że gra karciana UNO dołącza do serii gier na konsolę Nintendo Switch w sugerowanej cenie detalicznej 9.99€. UNO ma kategorię wiekową PEGI 3+.
Gra UNO dostępna na Nintendo Switch

Powszechnie znana gra karciana wchodzi na Nintendo Switch z wieloma ekscytującymi funkcjami i kolorową grafiką, w tym motywami z Rabbids, Just Dance, Rayman oraz Zimowym.

UNO na Nintendo Switch będzie zawierać oryginalną rozgrywkę, którą fani już znają oraz gdzie gracze z każdą rundą dobierają karty według koloru i wartości - do momentu aż gracz pozbędzie się wszystkich kart i wygra. Dodatkowo gra daje możliwość interakcji ze znajomymi, rodziną i graczami na całym świecie, dzięki trybowi online, który pozwala na czat głosowy i wideo. Gra posiada również system emotek, dzięki którym gracze mogą wyrazić swoje emocje. Aby podnieść poprzeczkę, gracze którzy kierują się strategią żeby wygrać, mogą zdobyć miejsce na tygodniowej i globalnej tabeli wyników.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto