A A A

Gra Wasteland 2 zintegrowana z Razer Surround

22 września 2014, 09:00
Firma Razer wspólnie ze studiem inXile, twórcami „Wasteland” poinformowała o współpracy, na mocy której debiutująca dzisiaj gra „Wasteland 2” zostanie zintegrowana z Razer Surround.
Gra Wasteland 2 zintegrowana z Razer Surround

Razer Surround to darmowa aplikacja, która pozwala graczom doświadczać zaawansowanego, wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1 w każdym modelu stereofonicznych słuchawek. Dzięki najnowszej technologii, algorytmy zastosowane w Razer Surround umożliwiają stworzenie niesamowitego środowiska dźwiękowego, którego charakterystykę można dostosować do własnych potrzeb za pomocą wielu opcji konfiguracyjnych. Aby wykorzystać możliwości ofertowane przez integrację aplikacji z „Wasteland 2" gracze nie muszą się rejestrować, czy dokonywać dodatkowej instalacji.

Brian Fargo, założyciel studia inXile, komentuje: „Obserwowałem jak Razer i Min rosną do rangi tytanów branży gier, więc kiedy tylko pojawiła się okazja do współpracy, zrobiłem to z przyjemnością. Razer Surround wspaniale stymuluje zmysł słuchu i pozwoli naszym graczom znacznie lepiej wczuć się w post-apokaliptyczny świat „Wasteland 2."

Brian Fargo oraz inXile planują także integrację Razer SDK, w tym ogłoszony niedawno Chroma SDK, który umożliwi inteligentne sterowanie podświetleniem klawiatur, myszek i headsetów z linii Razer Chroma.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto