A A A

Gra Watch Dogs 2 za darmo z kartami NVIDIA

23 listopada 2016, 12:00
NVIDIA poinformowała o najnowszej promocji, dzięki której nabywca karty graficznej GeForce GTX 1080 lub GeForce GTX 1070, albo notebooka w nią wyposażonego, otrzyma bezpłatnie grę Watch Dogs 2.
Gra Watch Dogs 2 za darmo z kartami NVIDIA

W Watch Dogs 2 gracz wciela się w rolę genialnego hakera o imieniu Marcus, członka grupy Dedsec operującej w rejonie zatoki San Francisco. Hakerzy przygotowują atak stulecia, którego celem jest system operacyjny ctOS 2.0.

W grze zastosowano między innymi następujące techniki graficzne firmy NVIDIA, które umożliwiły stworzenie wciągającego, interaktywnego świata:

- HBAO+ (Horizon Based Ambient Occlusion) - zapewnia bardziej dokładne i realistyczne oświetlenie danej sceny

- TXAA (Temporal Anti-Aliasing) - gładsze i wyraźniejsze krawędzie

- HFTS (Hybrid Frustum Traced Shadows) + PCSS (Percentage Closer Soft Shadows) - realistyczne miękkie cienie

Watch Dogs 2 wykorzystuje też ANSEL, rewolucyjną metodę wykonywania zrzutów ekranu w grach. Zdjęcia można wykonywać z dowolnej pozycji, modyfikować je za pomocą filtrów przetwarzania końcowego, przechwytywać obrazy HDR o wysokiej jakości i udostępniać je jako materiały o 360-stopniowym polu widzenia do obejrzenia na telefonie komórkowym, komputerze lub za pośrednictwem zestawu VR.

Promocja obowiązuje od 22 listopada do 19 grudnia 2016 roku. Premiera wersji PC gry Watch Dogs 2 zapowiedziana jest na 29 listopada.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto