A A A

Grał w grę - spadł na tory

4 lutego 2011, 09:31
Grał w grę - spadł na tory

Chwile grozy przeżyli pasażerowie oczekujący na pociąg we włoskim Loreto. Wszystko za sprawą chłopca grającego w grę na konsoli PSP.

O tym, że korzystanie z nowych technologii w trakcie spacerowania po mieście może skończyć się źle przekonaliśmy się już niejednokrotnie. Zagraniczne media informują teraz o 10-letnim chłopcu, który tak zapatrzył się w ekran swojego PSP, że nie zauważył kończącego się peronu i spadł na tory. Na całe szczęście szybka reakcja policjanta po służbie sprawiła, że sytuacja nie skończyła się tragicznie. Chłopiec tylko trochę się potłukł.

To nie pierwszy tego typu przypadek w ostatnim czasie. Niedawno w internecie pojawiło się nagranie przedstawiające kobietę wysyłającą SMS, która nie zauważyła znajdującej się przed nią fontanny.

Przypominamy – słuchanie muzyki na słuchawkach w trakcie przebywania poza domem może skończyć się tragicznie. Zapatrzenie w ekran tak samo. Bądźcie uważni.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: gry
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto