A A A

Gry SteamVR dostępne dla OSVR

1 marca 2016, 14:30
Dobra wiadomość dla wszystkich fanów wirtualnej rzeczywistości – od teraz gry SteamVR będą dostępne dla posiadaczy OSVR Hacker DevKit od Razera.
Gry SteamVR dostępne dla OSVR

Entuzjaści wirtualnej rzeczywistości, deweloperzy i wszyscy zainteresowani mogą kupić OSVR Hacker Development Kit wraz z SDK za pośrednictwem oficjalnej strony w cenie wynoszącej 299,99 USD. Oprócz zintegrowania ze SteamVR, platforma oferuje dostęp do stale rosnącej bazy treści, od wideo 360 stopni po gry VR tworzone przez rosnącą rzeszę firm, instytucji oraz innych sympatyków otwartej platformy wirtualnej rzeczywistości OSVR.

OSVR to platforma rzeczywistości wirtualnej, która oferuje nowy, otwarty standard dla urządzeń i gier VR, aby zapewnić graczom rozgrywkę jak najwyższej jakości. Rozwijana z pomocą liderów przemysłu, OSVR łączy twórców gier i graczy, jej zasada działania jest prosta: podłącz się i graj w co tylko masz ochotę.

Gracze będą mogli wypróbować OSVR Hacker DevKit w poniższych tytułach:

- „Team Fortress 2"

- „Half-Life 2"

- „Elite: Dangerous"

- „Live for Speed"

- „Spermination"


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto