A A A

Gry na Google+

12 sierpnia 2011, 16:00
Gry na Google+

Na nowej platformie społecznościowej Google+ zgodnie z przypuszczeniami pojawiły się gry. W przeciwieństwie do rozwiązań zastosowanych przez największego konkurenta - Facebooka, informacje związane z naszymi poczynaniami w grach nie będą wyświetlane na profilach znajomych. Jest to dobre rozwiązanie, gdyż nasze ściany nie będą zaśmiecone często niepotrzebnymi informacjami .

Google dla osób zainteresowanych takimi informacjami stworzyło w serwisie osobną stronę, z której dowiemy się o wynikach w grach osób z kręgów, znajdziemy tam również przychodzące zaproszenia oraz powiadomienia.

Na swoim blogu Google podał dotychczas 16 pozycji, które będą dostępne na portalu. Wśród tytułów znajdziemy takie produkcje jak: Bejeweled Blitz, Angry Birds , Dragon Age Legends czy też Zombie Lane.Specjalnie dla deweloperów Google stworzył specjalny blog, z którego zainteresowani dowiedzą się o metodach tworzenia treści interaktywnych dla tej konkretnej platformy.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto