A A A

Gryzoń prosto z dżungli

18 sierpnia 2011, 08:24
Gryzoń prosto z dżungli

Na polskim rynku pojawiła się myszka Genius Navigator 905 Bamboo. Gryzoń odznacza się wyjątkową konstrukcją bo wykonaną z elementów drewna bambusowego.

Nowy gryzoń od Geniusa to połączenie wytrzymałej konstrukcji plastikowej z elementami drewna. Mysz wyposażona została w najnowszy mechanizm śledzenia BlueEye, pozwalający jej dokładnie działać niemal na każdej powierzchni oraz wysokiej jakości układ optyczny o wartości 1200dpi.

Zastosowany mechanizm radiowy 2.4GHz pozwala sprawnie działać urządzeniu w odległości do 10 metrów od komputera. Dzięki dołączonemu do zestawu mocowaniu do laptopa oraz wewnętrznego schowka na mini odbiornik wepnij-i-zapomnij, Navigator 905 Bamboo jest w pełni mobilna.

W ofercie marki Genius, dostępny jest również model myszki Navigator 905 Wood, która jest wykonana z elementów drewna naturalnego. Cena nowych myszek to około 70PLN


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto