A A A

Gwarancja zwrotu pieniędzy w firmie nazwa.pl

12 maja 2021, 06:30
Nazwa.pl zwraca pieniądze za usługi hostingowe, jeśli na jej platformie strona WWW nie działa szybciej niż u poprzedniego dostawcy,
Gwarancja zwrotu pieniędzy w firmie nazwa.pl

Spółka nazwa.pl gwarantuje zwrot pieniędzy za usługi hostingowe, jeśli strona WWW po przeniesieniu na jej serwery nie będzie działać szybciej niż u poprzedniego dostawcy.

Pieniądze są zwracane w ciągu 30 dni od zakupienia usługi na platformie nazwa.pl.

Klienci wybierający firmę nazwa.pl jako dostawcę usług hostingowych doceniają głównie to, że na serwerach nazwa.pl ich strony WWW oraz poczta elektroniczna działają po prostu szybciej niż u konkurencji. Jest to zasługa technologii CloudHosting, czyli hostingu w chmurze, nowoczesnych serwerów z procesorami działającymi z szybkością 5 GHz, serwerów bazodanowych wykorzystujących najszybsze na rynku dyski Optane, magazynów danych Redis i Memcached oraz sieci dystrybucji treści (CDN) nazwa.pl, której serwery przechowują kopie elementów stron WWW w wielu miejscach w Polsce i na świecie.

Dlaczego strony WWW na nazwa.pl działają szybciej?

Dzięki zastosowaniu procesorów taktowanych zegarem 5 GHz strony systemów takich jak WordPress czy PrestaShop są generowane się z maksymalną szybkością, a dodatkowo przyspieszane za pomocą magazynów Redis i Memcached.

Ponieważ sercem każdej nowoczesnej aplikacji są informacje przechowywane w bazie danych, zastosowanie dysków Optane w serwerach MariaDB przyspiesza wiele operacji nawet dziesięciokrotnie. Z kolei gdy strona WWW jest już gotowa do wysłania, wysoką szybkość jej dostarczenia zapewnia CDN nazwa.pl, który utrzymuje statyczne elementy witryn (takie jak grafiki, arkusze stylów CSS i pliki JavaScript) na serwerach zlokalizowanych blisko osób odwiedzających strony WWW. CDN nazwa.pl zapewnia, że czas wyczytywania serwisów nie jest zależny od lokalizacji użytkowników. Rozmieszczenie dodatkowych węzłów CDN w Stanach Zjednoczonych pozytywnie wpływa również na pozycjonowanie stron przez Google'a.

Najlepsze technologie na etapie przygotowania strony WWW, a następnie jej rozpowszechnianie poprzez sieć CDN nazwa.pl zapewniają znaczące przyspieszenie działania witryny. Potwierdzają to testy wykonane za pomocą popularnego systemu GTmetrix:

Nazwa.pl - pomiary

Jak sprawdzić szybkość działania strony?

Istnieje wiele darmowych serwisów WWW, które w profesjonalnych sposób mierzą szybkość działania stron WWW. Jednym z nich jest GTmetrix (https://gtmetrix.com). Po przejściu do niego należy wpisać adres badanej witryny i wydać polecenie „Test your site". Aby być pewnym miarodajności otrzymanych wyników, test należy wykonać przy domyślnych ustawieniach GTmetrix.

Darmowe przeniesienie strony WWW w 24 h

Nazwa.pl oferuje bezpłatną usługę przeniesienia stron WWW i poczty elektronicznej na jej serwery. Całą operację przeprowadzają pracownicy techniczni firmy - są oni w stanie dokonać migracji w czasie 24 godzin od przekazania danych dostępowych do dotychczasowego serwera. Wraz z przeniesieniem serwisów webowych administratorzy nazwa.pl zapewniają również wsparcie w zakresie aktywowania magazynów Redis i Memcached, które przyspieszą działanie nowo uruchomionej witryny.

fot. nazwa.pl

 


PC Format
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Xiaomi pokazuje trzy „jedenastki"
17 września 2021
Chiński koncern wprowadza do sprzedaży smartfony Xiaomi 11T, Xiaomi 11T Pro oraz odświeżoną wersję Xiaomi 11 Lite 5G NE.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto