A A A

HD EzRecorder Plus cyfrowa nagrywarka HD

24 września 2012, 14:07
HD EzRecorder Plus  cyfrowa nagrywarka HD

Firma AVerMedia ogłasza wprowadzenie na polski rynek HD EzRecorderPlus – samodzielnej nagrywarki, dedykowanej nie tylko graczom.

Urządzenie zapewnia nagrywanie obrazu HD w czasie rzeczywistym, ze sprzętów takich jak dekodery telewizji kablowej/satelitarnej, kamer cyfrowych, odtwarzaczy DVD, konsol i wielu innych.

Płynne działanie HD EzRecorder Plus jest możliwe dzięki zaawansowanej kompresji sprzętowej H.264, gwarantującej oszczędność miejsca na dysku twardym, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości nagrania. Funkcja Schedule Recording pozwala na zaprogramowanie nagrywania z wyprzedzeniem, dzięki czemu można wyjść z domu, bez obawy o pominięcie odcinka serialu czy meczu. IR Learning to z kolei z system, który pozwala zostawić urządzenie w trybie czuwania, a ono samo włączy się w określonym czasie i zadba o to, aby nagrało się wszystko to, co zaplanowaliśmy.

HD EzRecorder umożliwia nagrywanie w jakości 1080p, a wbudowany odtwarzacz z funkcją TimeSeek pozwala na obejrzenie materiału w dowolnym momencie. Dołączone do zestawu kable umożliwiają bezproblemowe podłączenie do większości współczesnych urządzeń.

Urządzanie trafi do sprzedaży w październiku.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto