A A A

HIRO - nowe mikrofony dla streamerów

7 lutego 2018, 14:30
Firma HIRO poinformowała o debiucie nowej linii mikrofonów, zaprojektowanych z myślą o młodych ludziach, którzy za pośrednictwem materiałów wideo, chcą się dzielić w sieci swoimi pasjami i umiejętnościami.
HIRO - nowe mikrofony dla streamerów

Mikrofony charakteryzują się szerokim pasmem przenoszenia oraz dużą czułością, co zagwarantuje czystą i klarowną transmisję dźwięku. To cecha, która odgrywa kluczową rolę zarówno w skutecznej komunikacji z zespołem, jak i podczas streamowania rozgrywki w najwyższej jakości. Dodatkowa redukcja szumów ogranicza do minimum dźwięki otoczenia, jak na przykład działający w tle telewizor, radio lub po prostu rozmowy innych osób. Mikrofony wyposażono także w podstawkę zapewniającą stabilizację nawet podczas najbardziej dynamicznych akcji, a ergonomiczny uchwyt pozwoli dostosować położenie mikrofonu do własnych potrzeb. ICHOS i MILO są bardzo łatwe w użyciu dzięki zastosowaniu technologii plug and play. Mikrofon wystarczy podłączyć do odpowiedniego wejścia, aby po chwili zaczął działać - bez instalowania dodatkowego oprogramowania oraz skomplikowanej konfiguracji.

Model MILO charakteryzuje się większą czułością, będzie więc odpowiedni dla wszystkich nagrywających rozgrywkę w dużych pomieszczeniach, także z innymi osobami. ICHOS natomiast skierowany jest przede wszystkim do osób zaczynających przygodę z nagrywaniem i transmitowaniem rozgrywki w serwisach streamingowych.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto