A A A

HMDX wchodzi do Polski

1 maja 2014, 08:00
Impakt podpisał umowę dystrybucyjną z HMDX audio, amerykańskim producentem systemów audio i akcesoriów. Dzięki współpracy obu firm w ofercie dystrybutora pojawią się innowacyjne rozwiązania w atrakcyjnych cenach.
HMDX wchodzi do Polski

W kwietniu b.r. za sprawą dystrybutora - Impakt, na polskim rynku pojawiła się nowa marka o nazwie HMDX audio. Firma wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych znana jest przede wszystkim z produkcji akcesoriów i mobilnych systemów audio. W ofercie dystrybutora znajdą się: mobilne systemy audio, słuchawki stereo, a także odbiorniki radiowe z wyświetlaczem 3D i rozbudowaną funkcją stacji pogody.

- Rozwój infrastruktury bezprzewodowej i brak konieczności stosowania kabli stał się rozwiązaniem dostępnym na wyciągnięcie ręki. Jako producent elektroniki użytkowej staramy się jak najlepiej wykorzystać nowoczesną technologię i zastosować ją w produktach codziennego użytku. Naszym partnerom oferujemy rozwiązania bezprzewodowe o nietuzinkowym wyglądzie i bardzo dobrej jakości -, powiedział Ross Madams, International Sales Manager w HMDX audio.

- Technologia mobilna i bezprzewodowa każdego dnia umożliwia nam korzystanie z urządzeń elektronicznych, co niesamowicie ułatwia komunikację. Oferta produktów HMDX świetnie wpisuje się w ten trend. Wierzę, że nowoczesne, a przy tym niedrogie rozwiązania, które oferujemy naszym Klientom spotkają się co najmniej z taką samą aprobatą jak u naszego partnera za oceanem -, powiedział Wojciech Guziałek, Export Manager w firmie Impakt.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto