A A A

HP Ink Advantage - oryginalne tusze w cenie zamienników

16 października 2013, 11:41
HP Ink Advantage - oryginalne tusze w cenie zamienników
Artykuł Sponsorowany

Firma HP wprowadziła na rynek 5 nowych drukarek atramentowych wyposażonych we wkłady HP Ink Advantage o dużej pojemności. Wkłady te pozwalają wydrukować nawet 600 stron w kolorze za 43,90 złotych przy zachowaniu spójnej i wysokiej jakości druku.

Nowe wkłady atramentowe HP Ink Advantage o dużej pojemności powstały z myślą o klientach, którzy dotąd używali zawodnych zamienników innych firm. Jak wykazały badania przeprowadzone przez firmę BuyersLab - oryginalne wkłady atramentowe HP są bardziej niezawodne i umożliwiają wydrukowanie większej liczby stron niż regenerowane i ponownie napełnione zamienniki. Ponad 40% przetestowanych wkładów ponownie napełnionych przestało działać podczas ich używania lub miało wady od samego początku. Badania wykazały również, że oryginalne wkłady atramentowe HP drukują średnio nawet o 50% więcej stron niż przetestowane wkłady ponownie napełnione.


Jak zapewnia HP, - niezawodność drukarek HP Ink Advantage i jednocześnie atrakcyjna cena wkładów atramentowych, pozwalają użytkownikom ograniczyćdo minimum koszty związane z usterkami i niesatysfakcjonującymi wydrukami powstałymi w efekcie stosowania zamienników.

Wprawdzie w przypadku innego systemu druku cena zakupu samej drukarki może być niższa, jednak całkowite koszty materiałów eksploatacyjnych są znacznie wyższe niż w systemie HP Ink Advantage. Odpowiednie wkłady drukujące o dużej pojemności HP Ink Advantage kosztowałyby tylko 167 PLN rocznie. Niezależnie od tego, co drukujemy, za pomocą systemu HP Ink Advantage możemy wydrukować dwa razy więcej za tę samą cenę. System druku HP Ink Advantage zapewnia więc znaczne oszczędności zarówno użytkownikom, którzy chcą mieć wszechstronne urządzenie do pracy w domu, jak i mikroprzedsiębiorstwom drukującym wysokiej jakości dokumenty.

- Wprowadzając innowacje w naszych atramentach, wykorzystujemy osiągnięcia nauki i technologii. Zaoferowanie klientom ekonomicznych sposobów na drukowanie wysokiej jakości fotografii i dokumentów osobistych, które można pokazać lub podarować przyjaciołom, ma dziś więc większe znaczenie niż kiedykolwiek - powiedział Thom Brown, „atramentolog” HP.

Niezależnie od tego, czy chcemy wydrukować szkolne zadanie dziecka, raport do pracy czy własny projekt artystyczny, drukarki z serii HP Ink Advantage pozwalają wydrukować dwa razy więcej stron za tę samą cenę. Dzięki tej innowacyjnej serii wysokiej jakości produktów HP drukowanie w domu i w biurze jest łatwe i niedrogie.

Poniżej znajduje się wykaz nowych drukarek wyposażonych w nowe wkłady HP Ink Advantage. Wszystkie nowe drukarki HP umożliwiają zdalne drukowanie za pomocą aplikacji HP ePrint. Użytkownik może drukować materiały z dowolnego urządzenia bezprzewodowego w trybie natychmiastowym.

Advertisement

Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto