A A A

HP Omen – nowa seria komputerów dla graczy

4 lipca 2016, 10:00
HP zaprezentowało nową rodzinę gamingowych komputerów o nazwie Omen. Wśród nich znajdziemy zarówno wydajne laptopy jak i potężne komputery stacjonarne.
HP Omen – nowa seria komputerów dla graczy

W rodzinie produktów OMEN by HP znajdują się:

- Laptopy OMEN: Wyposażone w 15.6" i 17.3" wyświetlacze o rozdzielczości sięgającej nawet 4K2,

- Komputery stacjonarne OMEN: Łączące odważne wzornictwo z systemem chłodzenia cieczą, najnowszymi procesorami Intel Core, oraz kartami graficznymi NVIDIA GeForce GTX lub AMD Radeon. Wszystko

Laptopy OMEN zaprojektowane do gier

Sprzęt ma baterię o mocy 62W, którą umieszczona została płasko w przedniej części urządzenia, co pozwala jeszcze efektywniej odprowadzać ciepło - bez strat w wydajności. Grafika NVIDIA GTX 965M (w wybranych modelach) oraz procesory Intel® CoreTM i7 szóstej generacji sprawiają, że mamy do czynienia z potężnym laptopem gamingowym.

Pozostałe opcje to między innymi:

Szerokokątna kamera WideVision HD Camera lub opcjonalnie kamera 3D Intel® RealSense, umożliwiająca obsługę gestami także podczas gry.

Do 16GB pamięci i do 512GB PCIe SSDlub do 2TB w układzie pojedynczym. W układzie podwójnym nawet do 4TB5 HDD i 128GB5 pamięci SSHD w wybranych modelach.

HP Fast Charge i nawet do 10 godzin pracy na baterii w wybranych modelach.

Desktop OMEN by HP, wyposażony w najnowsze karty Nvidia to certyfikowany maszyna do wirtualnej rzeczywistości. Projektowany z myślą o spełnianiu wymogów wirtualnej rzeczywistości z nawiązką, wyposażony został w grafikę NVIDIA GeForce GTX 1080, stworzoną specjalnie z myślą VR. Odblokowany procesor Intel® CoreTM i73 dba o wydajność spełniającą wymagania wszystkich najnowszych gier i oraz VR. Opcjonalne chłodzenie cieczą zapewnia cichą pracę i eliminuje wszelkie lagi. OMEN Desktop można łatwo rozbudowywać i dalej zwiększać jego moc.

Laptopy OMEN są dostępne w cenie od 4199 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto