A A A

HTC HD2 z nowym systemem Windows Mobile (wersja 6.5) dostępny już w sprzedaży w Polsce

25 listopada 2009, 13:12
HTC HD2 z nowym systemem Windows Mobile (wersja 6.5) dostępny już w sprzedaży w Polsce

HTC Corporation poinformowała dziś o wprowadzeniu do sprzedaży na polski rynek zapowiadanego telefon z nowym systemem Windows Mobile (wersja 6.5) – HTC HD2.

HTC HD2 został wyposażony wyświetlacz o przekątnej 4,3-cala, pierwszy na świecie dotykowy ekran pojemnościowy i  procesor 1 GHz.  HTC HD2, korzystający z interfejsu Sense sprawia, że telefon działa w intuicyjny sposób. Można spersonalizować telefon wybierając najważniejsze funkcje jak: poczta elektroniczna, kalendarz, wiadomości tekstowe, przeglądarka, itp.

Ekran pojemnościowy, w połączeniu z interfejsem dostosowanym do jego rozmiarów, umożliwia łatwą korekcję ustawień, wstawianie terminów spotkań w kalendarzu, przeglądanie zdjęć oraz poruszanie się w menu. Telefon posiada aparat o rozdzielczości 5 megapikseli, z automatyczną regulacją ostrości.

Orientacyjna cena urządzenia to ok. 2 899  złotych z VAT.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto