A A A

HTC Nexus – znamy wygląd?

8 lipca 2016, 10:00
Wciąż nie jest jeszcze pewne czy HTC w ogóle zajmie się produkcją tegorocznego Nexusa, a w internecie pojawiła się już pierwsza wizualizacja takiego urządzenia.
HTC Nexus – znamy wygląd?

Opublikował ją portal Android Police, który dostarczał również wcześniejsze informacje na temat modelu. Według niego jest to bardzo prawdopodobny wygląd HTC Sailfish/Merlin (tak mają nazywać się dwie wersje różniące się od siebie jedynie rozmiarem).

Dla przypomnienia, znamy też wstępną specyfikację tego urządzenia. W wersji mniejszej ma ono być wyposażone w 5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości Full HD i czterordzeniowy procesor o taktowaniu 2,0 GHz (najprawdopodobniej będzie to któryś z modeli Qualcomm Snapdragon inii 8XX). Pamięć RAM ma mieć pojemność 4 GB, a ROM w podstawowej wersji 32 GB. Za zasilanie urządzenia będzie odpowiedzialny stosunkowo nieduży akumulator o rozdzielczości 2770 mAh. Aparat główny to jednostka 12-megapikselowa i bardzo możliwe że będzie to sensor Sony z optyczną stabilizacją obrazu, taki sam jak w HTC 10.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto