A A A

HTC Sensation XL z technologia Beats Audio

7 października 2011, 08:58
HTC Sensation XL z technologia Beats Audio

HTC Corporation, międzynarodowa firma produkująca urządzenia mobilne, prezentuje HTC Sensation XL z technologią Beats Audio.

HTC Sensation XL wykorzystuje ekran o przekątnej 4,7 cala, płaską obudowę grubości 9,9 mm oraz technologię Beats Audio pozwalająca m.in. dostroić dźwięk w taki sposób by użytkownicy telefonu mogli słuchać muzyki w sposób zamierzony przez jej wykonawców. Dodatkowo telefon został wyposażony w aparat o rozdzielczości 8 megapikseli z szerokokątnym obiektywem o ogniskowej 28mm i przesłonie f2.2 oraz czujnikiem BSI umożliwiającym wykonywanie zdjęć w warunkach słabego oświetlenia. W trybie wideo HTC Sensation XL pozwala użytkownikom kręcić filmy, które z łatwością można umieścić w serwisie YouTube, Facebook lub wyświetlić na ekranie telewizora.

Zestaw HTC Sensation XL zawiera nowe lekkie słuchawki urBeats, stworzone specjalnie do współpracy z profilem audio Beats urządzenia. Wbudowany mikrofon ułatwia prowadzenie rozmów bez konieczności angażowania rąk, a panel zdalnego sterowania, umieszczony na kablu słuchawek, umożliwia użytkownikom zatrzymanie lub przewijanie utworów, a także odbieranie rozmów podczas słuchania muzyki.

Użytkownicy mogą również wysyłać do przyjaciół rekomendacje muzyczne i informacje o utworach za pomocą SMS-ów, wiadomości poczty elektronicznej lub przez Facebooka. Aby wykorzystać ulubiony utwór jako dzwonek telefonu lub sygnał powiadomienia, można użyć edytora dzwonków, a następnie ustawić utwór w profilu kontaktu znajomego.

HTC Sensation XL wykorzystuje HTC Watch - aplikację i serwis umożliwiający, w prosty i ciekawy wizualnie sposób, zakup lub wypożyczanie szerokiej gamy najnowszych filmów i programów telewizyjnych.

Smartfon będzie dostępny w regionie EMEA oraz Azji w listopadzie.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto