A A A

HTC Touch Diamond 2 oficjalnie w Polsce

6 maja 2009, 14:54
Firma HTC wprowadza właśnie do sprzedaży na polskim rynku nowy model z serii Touch - HTC Touch Diamond 2. Poprzednia wersja telefonu spotkała z dobrym przyjęciem użytkowników.
HTC Touch Diamond 2 oficjalnie w Polsce

HTC Touch Diamond 2 został wyposażony w dotykowy ekran o przekątnej 3,2 cala i rozdzielczości WVGA (480x800), co umożliwia swobodne korzystanie z przeglądarki internetowej. Ciekawą innowacją zastosowaną w HTC Touch Diamond 2 jest Zintegrowane Centrum Komunikacji. Dzięki tej funkcji użytkownik, wybierając daną osobę z listy kontaktów, może wygodnie prześledzić historię swoich wszystkich interakcji z danym rozmówcą, niezależnie od ich formy (wiadomości e-mail, rozmowy głosowe, wiadomości SMS) i odnaleźć wybrane wątki. Nowa wersja smartfona HTC podobnie jak jej poprzednie wydania działa pod kontrolą Windows Mobile 6.1, niestety na aktualizację do systemu 6.5 czy 7.0 będziemy musieli jeszcze poczekać.

HTC Touch Diamond2

Najnowszy model HTC Touch Diamond2 dostępny jest m.in. w sieci Vobis, Alsen, Komputronik, RTV EURO AGD oraz Sferis. Orientacyjna cena urządzenia to około 2300 złotych.

HTC Touch Diamond2

Źródło: Informacja prasowa


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto