A A A

HTC pracuje nad kolejnym flagowym smartfonem

10 grudnia 2015, 10:00
HTC Perfume – bo tak prawdopodobnie będzie nazywać się wspomniany model ma być wyposażony w Snapdragona 820 i pracować pod kontrolą Androida 6.1
HTC pracuje nad kolejnym flagowym smartfonem

Informację o HTC Perfume z Androidem 6.1 udostępnił na Twitterze @LlabTooFeR, który w przeszłości trafiał ze swoimi nieoficjalnymi doniesieniami. Plotki te mogą zaskakiwać, bo jeszcze w sierpniu firma HTC pracowała nad projektem O2, który miał być ich nowym flagowcem. Teraz jednak całe siły zostały przerzucone na Perfume.

Póki co, nie wiadomo zbyt wiele o specyfikacji technicznej HTC Perfume. W smartfonie znajdziemy najprawdopodobniej Snapdragona 820, 4 GB pamięci RAM, 64/128 GB wbudowanej pamięci i baterię o pojemności 3500 mAh. Całością będzie zarządzać Android 6.1 z nakładką Sense UI 8.0.

Smartfon prawdopodobnie nie będzie miał swojej premiery podczas targów MWC 2016 w Barcelonie, a podczas osobnego eventu przed okresem wakacyjnym.


Marcin Powęska / Informacja Prasowe
marcin.poweska@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto