A A A

HTC prezentuje nowy telefon - HTC Rhyme

21 września 2011, 08:23
HTC prezentuje nowy telefon - HTC Rhyme

HTC Corporation, międzynarodowa firma projektująca urządzenia przenośne, zaprezentowała dziś nowy telefon - HTC Rhyme.

HTC Rhyme wykorzystuje ekran LCD o przekątnej 3,7 cala i rozdzielczości WVGA oraz technologię dźwięku stereo wysokiej jakości. Obsługiwane rozwiązanie o nazwie HTC Sense zawiera całkowicie nowy ekran główny, który pozwala na łatwy i przejrzysty dostęp do kluczowych funkcji. Smartfon oferuje też zaawansowane funkcje fotograficzne: aparat o rozdzielczości 5-megapikseli z automatyczną kontrolą ostrości, wydajną lampą błyskową LED i szybką migawką.

Sam aparat został wyposażony również w szereg przydatnych funkcji, jak np.: rozpoznawanie twarzy, zapewniające ostry obraz postaci na zdjęciach, zdjęcia poklatkowe, umożliwiające wykonanie 5 kolejnych ujęć oraz tryb panoramiczny, umożliwiający wykonanie kilku zdjęć otoczenia, które następnie łączone są w widok panoramy. Ekran blokady HTC Rhyme może zostać dostosowany tak, by wyświetlał najważniejsze informacje w postaci wpisów Facebooka, zdjęć, prognozy pogody zaraz po włączeniu ekranu.

Dodatkowo telefon wykorzystuje serwis i aplikację HTC Watch, które umożliwiają wypożyczanie lub zakup filmów i programów telewizyjnych.

HTC Rhyme wraz z gamą uzupełniających akcesoriów ułatwiających jego obsługę zawędruje do Europy już w październiku. Telefon będzie dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: białej (Clearwater), piaskowej (Hourglass) i śliwkowej (Plum).


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto