A A A

HTC prezentuje smartfony HTC Titan i HTC Radar

2 września 2011, 11:22
HTC prezentuje smartfony  HTC Titan i HTC Radar

HTC Corporation podczas spotkań z konsumentami w Londynie, Paryżu, Madrycie i Berlinie zaprezentował nowe smartfony.

HTC Titan, dzięki dużemu ekranowi o przekątnej 4,7 cala, pozwala cieszyć się ulubionymi cyfrowymi treściami i multimediami imponującej wielkości. Największy z telefonów HTC został umieszczony w ultrapłaskiej, aluminiowej obudowie o grubości 9,9 milimetra.

HTC Radar został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu kontaktu z bliskimi oraz dostarczaniu najważniejszych informacji i rozrywki. Zwiedzającym podobała się możliwość przyjrzenia się z bliska nowym urządzeniom i wypróbowania najnowszej wersji systemu Microsoft Windows Phone, nazywanej kodowo Mango.

Obydwa urządzenia zostały wyposażone w fizyczny przycisk aparatu fotograficznego, umożliwiający robienie malowniczych zdjęć, bez konieczności odblokowywania telefonu. Obiektyw o przesłonie f/2.2 i podświetlany od tyłu czujnik zapewniają możliwość fotografowania w warunkach słabego oświetlenia. Szerokokątny obiektyw o ogniskowej 28mm pozwala uchwycić więcej szczegółów otoczenia, a funkcja zdjęć panoramicznych umożliwia wykonanie artystycznej panoramy miasta lub krajobrazu. Oba smartfony mogą zapisywać wideo w jakości HD (720), wyróżniające się jasnym obrazem i żywymi barwami, dzięki czemu doskonale nadają się do filmowania rodziny lub na wieczorne spotkania z przyjaciółmi. Funkcja HTC Photo Enhancer pozwala korygować zdjęcia i wysyłać je na Facebooka oraz oznaczać znajomych dzięki automatycznej detekcji twarzy wbudowanej w Windows Phone.

Dodatkowo każdy z telefonów zawiera aplikację HTC Watch umożliwiającą pobieranie w prosty sposób najnowszych filmów oraz programów telewizyjnych i oglądanie ich w telefonie. Dzięki obsłudze wirtualnych efektów 5.1 surround, zapewniających bogactwo doznań dźwiękowych, smartfony doskonale nadają się do korzystania z serwisu Zune®. Wsparcie HTML5 sprawia, że przeglądanie stron internetowych odbywa się szybko i płynnie. Serwis Xbox LIVE zapewnia najlepszą ofertę rozrywki na przenośne urządzenia oferując duży wybór fantastycznych gier przygotowanych dla Windows Phone. Oferuje też funkcje, takie jak rankingi graczy i listy dokonań (Leaderboards, Achievement) współdzielone z przyjaciółmi i innymi graczami społeczności Xbox LIVE.

HTC TITAN i HTC Radar będą dostępne na świecie od października 2011, zaczynając od Europy i Azji.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto