A A A

HTC uaktualnia Touch Diamond i Pro

16 lutego 2009, 13:48
Firma HTC przedstawiła dziś dwa uaktualnione modele telefonów HTC Touch Diamond2i HTC Touch Pro2. Zawierają one najnowszą wersję interfejsu HTC TouchFLO 3D, który zapewnia większe obszary funkcji dotykowych i jest bardziej przyjazny w obsłudze.
HTC uaktualnia Touch Diamond i Pro

HTC Touch Diamond2 wyróżnia się większym (niż poprzednia wersja), 3,2-calowym ekranem VGA oferującym większe pole widzenia w obudowie o grubości 13,7 mm. Telefon został wyposażony w nowy dotykowy pasek powiększania, który umożliwia łatwiejsze przybliżanie treści stron internetowych, e-maili, wiadomości tekstowych, zdjęć i dokumentów. Touch Diamond2 wyróżnia się także dłuższym o 50% czasem pracy na bateriach (według producenta), aparatem 5 Mpix z automatyczną ostrością, możliwością rozbudowy pamięci, czujnikiem grawitacyjnym i czujnikiem oświetlenia zewnętrznego.

 

HTC Touch Diamond 2

Z kolei HTC Touch Pro2 korzysta z panoramicznego ekranu 3,6-calowego o rozdzielczości VGA. Jest także wyposażony w klawiaturę w układzie QWERTY. Przedłużony czas pracy na bateriach, możliwość rozbudowy pamięci i dotykowy pasek powiększania, a także czujniki grawitacji, zbliżenia i oświetlenia zewnętrznego, sprawiają, że Touch Pro2 jest wygodniejszy w codziennym użytkowaniu.

 

HTC Touch Pro 2

HTC Touch Diamond2 będzie dostępny dla klientów rynków Azji i Europy (w tym w Polsce) na początku drugiego kwartału 2009. Natomiast Touch Pro2 będzie dostępny na większości globalnych rynków na początku lata.

Źródło: Informacja prasowa


Paweł Małkowski
Tagi: komórki
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto