A A A

HTC zapowiada nowy tablet

12 lipca 2012, 09:21
HTC zapowiada nowy tablet

Firma HTC potwierdziła, że w niedalekiej przyszłości zaprezentuje nowy tablet. Co wiemy na jakiego temat i gdzie pojawi się w pierwszej kolejności.

Tajwański producent ma w swoim portfolio tylko jeden tablet - Flyer, którego premiera miała miejsce ponad rok temu. Nieoczekiwanie okazało się, że wkrótce pojawi się jego następca. Główny zainteresowany zdradził, ze otrzymają go mieszkańcy Wielkiej Brytanii. Niestety mamy znikome informacje dotyczące jego specyfikacji. HTC wspomina o rysiku, 7-calowym ekranie o wysokiej rozdzielczości i Androidzie 4.1.

HTC ma wiele do nadrobienia w segmencie tabletów. Jeśli nadchodząca nowość okaże się konkurencyjna, a jej cena niezbyt wygórowana, to może śmiało powalczyć z Samsungiem, Acerem i Asusem. W sklepach wciąż brakuje solidnych i mocnych urządzeń w przedziale cenowym od 1500 do 2000 zł.


Jakub Płaza
jakub.plaza@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto