A A A

HUAWEI Ascend P1 LTE już w Polsce

15 kwietnia 2013, 12:16
HUAWEI Ascend P1 LTE  już w Polsce

Huawei ogłosił wprowadzenie na rynek swojego pierwszego w Polsce smartfona z LTE, gwarantującego prędkość pobierania danych do 100 Mbits. Urządzenie jest dostępne u operatora sieci Plus z bezpłatną nawigacją GPMapa.

- LTE to przyszłość mobilnej komunikacji. Możliwość korzystania z superszybkiej sieci wkrótce stanie się ważnym kryterium wyboru przenośnych urządzeń takich jak smartfony czy tablety. Wprowadzenie naszego pierwszego smartfona do oferty operatora sieci Plus to dla HUAWEI bardzo ważne wydarzenie - powiedział Dariusz Marnic, Marketing Manager w dziale terminali HUAWEI Polska.

Smartfon zapewnia obsługę sieci LTE 100 Mbits, a dwurdzeniowy procesor 1.5 GHz gwarantują wysoką jakość połączeń video i płynne działanie zaawansowanych gier online. Telefon wyposażony jest w aparat o matrycy 8 Mpix z podwójną lampą LED. Ascend P1 LTE ma ekran Super AMOLED qHD.

Multimedialny HUAWEI Ascend P1 LTE korzysta z systemu operacyjnego Android 4.0 Ice Cream Sandwich i wyposażony jest w baterię 2000 mAh oraz 1GB RAM. W Polsce telefon dostępny jest w kolorze czarnym w taryfach dla klientów zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. W komplecie ze smartfonem Ascend P1 LTE użytkownik otrzymuje pełną licencję na nawigację "GPMapa" obejmującą teren Polski.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto