A A A

Hama Entertainment, czyli telewizor z klawiaturą

6 września 2011, 13:19
Hama Entertainment, czyli telewizor z klawiaturą

Firma Hama opracowała bezprzewodową klawiaturę Entertainment, która współpracuje z telewizorami, konsolami i komputerami za pośrednictwem niewielkiego adaptera.

Urządzenie zostało przygotowane specjalnie pod kątem trudności na jakie napotyka niemal każdy użytkownik telewizorów z internetem. Problemy ze wstukiwaniem adresu określonej strony lub tytułu wideo za pomocą pilotów są równie denerwujące co częste.

Bezprzewodową klawiaturę wyposażono w wygodne przyciski umieszczone w gumowanej obudowie zapewniającej pewne trzymanie urządzenia w dłoniach. Za pomocą specjalnego trackballa użytkownik może z pełną swobodą przesuwać kursor we wszystkich kierunkach używając jedynie kciuka. Dodatkowo z klawiatury mogą korzystać zarówno gracze konsolowi jak i komputerowi (urządzenie obsługuje Windows XP, Vista lub 7).

Rozmiary niemieckiej klawiatury są bardzo niewielkie i wynoszą: 26,5 x 11,5 x 2,5 cm. Produkt objęty jest roczną gwarancją producenta. Hama nie podała daty wprowadzenia klawiatury Entertainment na polski rynek.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto