A A A

Hannspree zapowiada nowy model tabletu HANNSpad

26 kwietnia 2012, 12:54
Hannspree zapowiada nowy model tabletu HANNSpad

Na polski rynek trafi wkrótce nowy model tabletu HANNSpad. Najnowszy produkt firmy Hannspree będzie wyposażony w 7-calowy ekran pojemnościowy oraz system operacyjny Android 4.0 (Ice Cream Sandwich).

HANNSpad 7" mierzy 120 x 194,5 x 10,5 mm i waży zaledwie 330 g. To oznacza, że tablet z powodzeniem zmieści się do każdej torebki czy większej kieszeni, można go więc zawsze mieć przy sobie i korzystać w dowolnym momencie.

Najważniejszym elementem urządzenia jest 7-calowy ekran o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, który obsługuje technologię pojemnościową oraz Multi-touch. Producent zachwala również minimalistyczną obudowę pokrytą materiałem o fakturze skóry.

Projektanci Hannspree zapewniają, że stworzyli urządzenie tak, by maksymalnie uczynić korzystanie z wszystkich funkcji tabletu w pełni wygodnym - służą temu m.in. ergonomicznie rozmieszczone przyciski (wśród nich znalazł się dedykowany przycisk Share, ułatwiający szybkie udostępnienie wybranych treści w Internecie - np. w serwisach społecznościowych).

Urządzenie pojawi się na polskim rynku w maju - wtedy też podana zostanie pełna specyfikacja HANNSpada 7" oraz rekomendowana cena detaliczna.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto