A A A

Harman Kardon Fly BT – douszne słuchawki Bluetooth

6 marca 2020, 15:30
Fly BT to sprzęt przeznaczony dla fanów eleganckiej stylistyki.
Harman Kardon Fly BT – douszne słuchawki Bluetooth

Firma Harman Kardon zaprezentowała Fly BT – nowe douszne słuchawki Bluetooth o masie zaledwie 17,1 g. Sprzęt jest odporny na pot i wodę, a także zapewnia do 8 godzin pracy dzięki wbudowanemu akumulatorowi. Pełne jego ładowanie zajmuje 2 godziny.

Słuchawki można sparować ze smartfonem i wykorzystywać je do prowadzenia rozmów, są także zgodne z najpopularniejszymi komunikatorami głosowymi, wywoływanymi za pomocą wbudowanego pilota sterującego. Producent oferuje wkładki douszne w 3 wymiarach; wstawki wykonano z anodowanego aluminium.

Urządzenie jest wyposażone w przetworniki o średnicy 8,6 mm zapewniające pasmo przenoszenia 20 Hz–20 kHZ przy efektywności 94 dB. Słuchawki komunikują się ze smartfonem za pomocą Bluetootha w standardzie 4.1. Sugerowana przez producenta cena to 639 zł.

fot. Harman Kardon


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
bimberek
7 marca 2020, 11:37
Za kilka stówek mniej mam polskie Federal 40. Wykonane z prawdziwych łusek od nabojów wyglądają obłędnie a grają jak wyższa półka audio
Najnowsze aktualności


Trump triumfuje na giełdzie
24 stycznia 2022
Spółka specjalnego przeznaczenia (SPAC) współpracująca z mediami społecznościowymi Trumpa bije rekordy na giełdzie.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto