A A A

Harman Kardon Onyx Studio

29 września 2014, 13:30
Harman Kardon zaprezentował Onyx Studio – głośnik łączący udany wygląd z wyjątkowym brzmieniem.
Harman Kardon Onyx Studio

Ten kompaktowy, wolnostojący głośnik zawiera cztery prężne głośniki oraz dwie, stożkowe membrany pasywne, by przekazywany dźwięk był głęboki, realistyczny i wypełniał przestrzeń domu. Mechanizm łączący bezprzewodowo za pośrednictwem Bluetooth umożliwia podpięcie telefonu komórkowego oraz innych urządzeń przenośnych. Głośnik wyposażono w litowo-jonową baterię wielokrotnego ładowania, która umożliwia do pięciu godzin odtwarzania muzyki bez konieczności zasilania zewnętrznego.

Głośnik posiada solidną konstrukcję oraz wysokiej klasy gładkie obicia z gumy i materiału. Membrana pasywna pokryta jest warstwą połyskliwego chromu na środku tyłu głośnika. Nawiązuje to do modelu HK Nova. Dodatkowo z tyłu ukryto panel obejmujący jedynie port zasilający baterię oraz port micro USB. Oba usytuowano w dolnej części pomiędzy krótkimi, masywnymi, chromowymi nogami. Po obróceniu głośnika z powrotem przodem, na górnej obręczy pokrytej solidnym plastikiem, znajdziemy ukryty włącznik/wyłącznik, panel głośności oraz kontrolkę Bluetooth. Ponadto głośnik jest stosunkowo łatwy do przestawiania, dzięki wygodnemu uchwytowi usytuowanemu z tyłu.

HK Onyx Studio dostarcza dźwięk ze wszystkich urządzeń mobilnych z technologią Bluetooth. Instrumenty perkusyjne, smyczkowe, wokale, wysokie i niskie tony - producent przekonuje, że wszystko to brzmi naprawdę doskonale, precyzyjnie i z detalami. Jednak największym atrybutem głośnika są jego basy, które dopasowują się do przestrzeni, w której są odtwarzane.

Cena: 849 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto