A A A

Hasła i loginy polskich użytkowinków wyciekły do internetu!

25 listopada 2009, 10:28
Hasła i loginy polskich użytkowinków wyciekły do internetu!

Na forum jednego z serwisów społecznościowych, pojawił się link do strony www, na której zamieszczono tysiące loginów i haseł użytkowników korzystających z popularnych, polskich witryn.

Niewykluczone, że dane użytkowników pochodzą z komputerów zainfekowanych jakimś trojanem, ale warto podkreślić, iż internauci informowali o pojawianiu się co jakiś czas kolejnych haseł. Dane użytkowników pochodziły z takich serwisów jak: Allegro.pl, Nasza-Klasa.pl, Era.pl, Kurnik.pl, TP.pl, Orange.pl, O2.pl, Fotka.pl, czy Blox.pl.

Jak podał serwis Sfora.pl hasła i loginy pojawiły się na stronie Cracked Softwares. Nie są to jednak potwierdzone przez nas informacje, gdyż wspomniana witryna nie działa.


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto